Telefoninumber: +372 6363725, +372 58503534
Eesti keel ??-??????Kasulik teave

Kui kaua kestab garantii plastakendele ja lodzadele?

Plastakende ja lodzade garantiiteeninduse aeg on 5 aastat. Paigaldamise ja viimistluse garantiiajaks on 2 aastat. Garantii kestvus on otseseks tookindluse ja ostjatesse vastutustundliku suhtumise naitajaks.

Millest alustada?

Akna- ja ukseavade mõõtmine on akende paigaldamise vastutusrikkaks etapiks. Lahtudes täpsetest mõõtmistulemustest projekteerivad meie spetsialistid aknakonstruktsioonid ja seejarel toimub keeruka tehnoloogiaga koostamine. Õigesti ja oskuslikult tehtud mõõtmised – see on Teie akende töökindluse ja funktsionaalsuse pant. Mõõtmisteks registreeruda saab Teile sobivaks ajaks. Lihtsalt helistage meile.

Kuidas toimub paigaldamine?

Montaaz – see on uute akende hankimisel uks kõige vastutusrikkamatest etappidest. Just spetsialistist-monteeriast oleneb, kuivord tehnoloogiliselt oigesti aken paigaldatakse ja kui kaua ta vastu peab, seeparast labivad meie monteerijad eri-ettevalmistuskursuse.

Montaazikuupaev maaratakse koos Teiega, arvestades kokkulepitud tootmiseks kuluvat aega. Paev enne montaazi helistab Teile meie tootaja ja tapsustab montaazibrigaadi saabumisaja.

Kas talvel on võimalik paigaldada?

Meisterlikkus, kaasaegsed seadmed ja professionaalsed montaazimaterjalid võimaldavad paigaldada aknaid vaga luhikese aja jooksul, seetottu tootame edukalt ka talvel. Madala temperatuuri korral kasutatakse spetsiaalseid talviseid materjale ning tehnoloogiaid. Akende montaazi kvaliteet ei jaa mitte sugugi madalamaks soojal perioodil paigaldatud akende omast.